zamów

Nasze produkty

W ofercie posiadamy dla Państwa wiele gotowych produktów - między innymi powszechnie stosowane tabliczki ostrzegawcze i informacyjne. Mogą Państwo także zamówić przygotowane przez nas produkty personalizowane z nadrukiem UV.

Tabliczki informacyjno- ostrzegawcze

Tabliczki te wykonujemy z dibondu i spienionego PCW. Mamy dostępnych wiele wzorów i wymiarów do wyboru. Tabliczki mogą być wykorzystywane wewnątrz i na zewnątrz. Trwałe i odporne na warunki atmosferyczne

zamów on-line
numery
domu

Numery domu wykonujemy z trwałej i solidnej płyty kompozytowej (dibond). Gratis taśma montażowa lub dowolne otwory. Do wyboru wiele wzorów oraz kolorów tabliczki z numerem domu. Tabliczka jest odporna na warunki atmosferyczne. Trwały i wyraźny nadruk UV.

zamów on-line
szyldy i oznaczenia
firmowe

Wykonujemy szyldy firmowe, tabliczki przydrzwiowe oraz wszelkiego rodzaju oznaczenia wewnętrzne i zewnętrzne. Na tabliczkach drukujemy wysłany przez Państwa dowolny napis oraz logotyp/grafikę w idealnie odwzorowanej kolorystyce CMYK.

zamów on-line
gadżety
reklamowe

Gadżet reklamowy może być ociepleniem wizerunku firmy i bardzo dobrym narzędziem reklamy. Ploter UV umożliwia znakowanie logotypem w pełnej kolorystyce wszelkiego rodzaju produktów Gadżety reklamowe są wykonywane na zamówienie- prosimy o kontakt w sprawie udostępnienia katalogu.

zamów on-line
produkty
okolicznościowe

Wśród naszych produktów z kolorowym i trwałym nadrukiem UV znajdziesz również personalizowane produkty okolicznościowe. Wykonujemy je najpiękniej jak potrafimy, dbając o estetykę i pamiętając o tym, że ma poruszać emocje. Produkty personalizowane wykonujemy na zamówienie - sprawdź naszą ofertę.

zamów on-line
tabliczki z twoim nadrukiem

Dostępne na zamówienie są również tabliczki z dowolnym nadrukiem. Tabliczki wykonujemy z różnych materiałów, możliwych do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. Żywa i perfekcyjna kolorystyka nadruku UV. Trwały, nieścieralny nadruk. Robimy proste projekty tekstowe, odpowiednio przygotowaną grafikę należy nam dostarczyć.

zamów on-line

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.